Харківська область, Зміївський район, селище Донець Шебелинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Схема самоврядування

Структура учнівського самоврядування

«Жовто – блакитні вітрила»

Шебелинської ЗОШ І _ ІІІ

ступенів

Голова шкільної ради

Капітани

5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів

Лідери центрів

Центри :

Естетичного розвитку

Здоров’я та спорту

Порядку

Науковий

«Пам'ять »

«Прес- центр»

- Завдання центрів програми

«Жовто блакитні вітрила»

Науковий центр

Підвищення якості навчальних досягнень учнів школи, розвиток пізнавальної активності, інтелектуальних здібностей, культури, розумової праці, організація роботи з зацікавленням учнів до вивчення всіх навчальних предметів, розширення кругозору, формування власного світогляду, виховання в учнів почуття відповідальності за своє навчання, старанності, потреби в знаннях.

Центр естетичного розвитку

Розвивати творчі здібності, пізнавати основи різних видів мистецтва, розвивати потреби у творчій праці, розвивати почуття прекрасного, формувати здатність розуміти та цінувати твори мистецтва, пам’ятки історії, розвивати уміння творчо і змістовно організувати свій вільний час і відпочинок, своє дозвілля, формувати активну життєву позицію громадянина України, виховувати національну свідому повагу до символів України.

Центр здоров’я та спорту

Фізичне вдосконалення, формувати ідеали здорового способу життя та цінувати здоров’я людини, набувати знання та розвивати навички гігієни, санітарії, розвивати потреби у здоровому способі життя, самоудосконалюватися, пропагувати престиж спорту.

Центр порядку

Розвивати почуття відповідальності, виховувати охайність, забезпечення санітарно – гігієнічного режиму в навчальних класах протягом робочого дня.

Прес – центр

Розвиток творчих здібностей, уміння висвітлювати події в класі, школі, селищі, оперативне й якісне інформаційне забезпечення життя школи, виховання активності.

Центр «Пам'ять »

Об’єднання зусиль для добрих і корисних справ, виховання поваги до старших і любові до сім’ї.